آموزش هک Hack

ایندکس

آموزش هک Hack

ایندکس

کلمات کلیدی

بهترین تکنیک های سئو در روند سئو

بهترین تکنیک های سئو در روش بهینه سازی موتور جستجو

بهترین تکنیک های سئو در انجام Search Engine Optimization

بهترین تکنیک های سئو در استراتژی سئو سایت

بهترین تکنیک های سئو شامل چه چیزی در SEO می شود

بهترین تکنیک های سئو شامل چه مواردی در سئو می شود

بهترین تکنیک های سئو در پیاده سازی بهینه سازی سایت

بهترین تکنیک های سئو در پروسه SEO

بهترین تکنیک های سئو در مراحل سئو وبسایت

بهترین تکنیک های سئو در سئو یعنی چی

کند. و با Divi به راح

مفید در هنگام تبلیغ

ور کنیم.

م تا قبل از 15 اکتبر در ساعت 12:0

ش داده شود. ما بخش جدیدی از محتوا را با شرایط نمایش تاریخ و زمان ایجا

تایمر شمار

افه کردیم تا قبل از

اعت 12:00 را نشان

00 را نشان می دهد.

م کرده اید

عنوان تعامل پیدا کنید . سپس

ط Divi استفاده کنید تا فقط

شرایطی که شما ان

ر بالای سایت خود

تواند به همان اندازه

بنابراین می توانید آن را فراموش

ای) خاص هفته را در

از اینکه روز هفته ر

چندین تغییر تعادل برا

خواهد بود

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب
مطالب پربحث‌تر
پیوندها

سئو فاکس | سئو سایت – سئو وب سایت – SEOFox.ir

چهارشنبه, ۷ ارديبهشت ۱۴۰۱، ۰۳:۰۳ ق.ظ

Rank Math یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین افزونه های سئو برای وردپرس است. به همین دلیل است که ما برای به اشتراک گذاشتن برخی اخبار بزرگ هیجان زده هستیم! از امروز Rank Math شامل یک ادغام عمیق با قالب Divi WordPress خودمان است - ویژگی‌های قدرتمند SEO را مستقیماً به سازنده بصری Divi می‌آورد! برای جشن گرفتن، ما این مقاله را ایجاد کرده‌ایم تا به شما نشان دهیم چگونه از همه چیزهایی که Rank Math برای Divi به ارمغان می‌آورد استفاده کنید. ما زمینه های زیادی را پوشش خواهیم داد، بنابراین از این پیوندها برای پرش به بخشی که بیشتر به آن علاقه دارید استفاده کنید. بهتر است، پست را نشانه گذاری کنید و هر چند وقت یکبار که نیاز دارید از آن بازدید کنید 🙂

مرحله 1: بهترین روش ها و ریاضی رتبه بندی SEO General Divi

چند روش برتر وجود دارد که باید به آنها عمل کنید تا بتوانید بیشترین بهره را از Rank Math با Divi ببرید. این شامل انتخاب عاقلانه کلمات کلیدی، بهینه سازی سرعت ، افزودن تگ های جایگزین به تصاویر، تغییر پیوندهای دائمی ، پیوندهای متقابل داخلی ، محدود کردن محتوای تکراری و اطمینان از کارکرد کامل سایت شما بر روی موبایل است.

سپس نوبت به پلاگین Rank Math SEO رسیده است. در نسخه رایگان و حرفه ای موجود است. نسخه رایگان دارای تنظیمات اولیه است و شامل ادغام Divi SEO است. در این پست از نسخه رایگان استفاده کردیم.

بیایید نگاهی به تنظیمات خاصی بیندازیم که می‌توانیم با Rank Math و Divi پیکربندی کنیم.

عناوین سئو و متا

عناوین سئو و متا

در منوی داشبورد Rank Math، تنظیمات جهانی SEO را برای عناوین و متای وب سایت خود تنظیم کنید. این صفحه همچنین شامل تنظیمات صفحه اصلی، سئوی محلی، انواع پست، دسته‌ها، برچسب‌ها و موارد دیگر می‌شود.

رتبه بندی تنظیمات سئو ریاضی

رتبه بندی تنظیمات سئو ریاضی

تنظیمات Rank Math SEO را در سرتاسر سایت در منوی داشبورد تنظیم کنید. این منو شامل تنظیمات پیوندها، خرده نان، ابزارهای وب مستر، روبات ها، ووکامرس و موارد دیگر می باشد.

Rank Math Modules را فعال کنید

Rank Math Modules را فعال کنید

رتبه ریاضی شامل یک داشبورد با ماژول هایی است که می توانید فعال کنید. این ماژول ها بسیاری از بهینه سازی های سئو وردپرس را برای شما انجام می دهند. برخی از مهم ترین ماژول ها عبارتند از نقشه سایت، نمایه سازی فوری، طرحواره و سئوی تصویر. سایر موارد عبارتند از Local SEO، 404 Monitor، Redirections و WooCommerce.

مرحله 2: ساختار Basic Divi SEO را با رتبه ریاضی بهبود دهید

سئوی بنیادی را می توان در سطح سایت و سطح صفحه اعمال کرد. برای بهبود سئوی Divi، سطح صفحه را با استفاده از ادغام داخلی Divi Rank Math بررسی خواهیم کرد.

رتبه ریاضی در ویژوال بیلدر

رتبه ریاضی در ویژوال بیلدر

اکنون هر صفحه دارای گزینه های Rank Math داخلی است. یک آیکون جدید به Divi Visual Builder به نام Rank Math SEO اضافه شده است. در کنار نماد تنظیمات Divi قرار دارد. برای تنظیم تنظیمات سئوی صفحه، روی این کلیک کنید. پس از کلیک بر روی نماد رتبه بندی سئو ریاضی، یک مودال با تمام تنظیمات را مشاهده خواهید کرد. مدال شامل برگه هایی با تنظیمات در هر برگه است. داشتن تنظیمات سئو در Visual Builder ساده ترین راه برای تنظیم سئوی Divi است.

رتبه بندی برگه عمومی ریاضی

رتبه بندی برگه عمومی ریاضی

تب اول General است. اینجاست که بیشتر تنظیمات Divi SEO خود را انجام خواهید داد. این شامل تنظیمات پیش نمایش موتور جستجو با امتیاز و گزینه ای برای ویرایش است. همچنین شامل یک فیلد برای کلمه کلیدی تمرکز و گزینه ای برای تنظیم صفحه به عنوان محتوای ستونی است. همچنین شامل بخش‌هایی برای SEO اولیه، گزینه‌های اضافی Divi SEO، خوانایی عنوان و خوانایی محتوا است. هر کدام اطلاعاتی در مورد خطاهای SEO ارائه می دهند.

مرحله 3: قطعه Divi SEO را بهبود بخشید

قطعه اطلاعاتی در مورد محتوای شما است که در جستجوی Google نشان داده می شود. عنوان، نام سایت، توضیحات و غیره را نمایش می دهد. خوشبختانه، شما می توانید این قطعه را ویرایش کنید تا ظاهر دقیق مورد نظر خود را به دست آورید.

پیش نمایش ویرایشگر قطعه

پیش نمایش ویرایشگر قطعه

با کلیک کردن برای ویرایش قطعه، مدال دیگری با دو تب باز می شود: General و Social. برگه عمومی شامل گزینه هایی برای عنوان، پیوند ثابت و توضیحات است. هر یک امتیازی را با یک نوار بصری با رنگ برای نشان دادن امتیاز ارائه می دهد. پیش نمایش شامل آیکون هایی برای پیش نمایش نسخه های دسکتاپ و موبایل است.

پیش نمایش دسکتاپ و موبایل

پیش نمایش دسکتاپ و موبایل

پیش نمایش نشان می دهد که وقتی کلمات کلیدی خود را در گوگل وارد می کنید چگونه به نظر می رسد. این شامل تمام گزینه های جستجوی گوگل است و نشانی اینترنتی، عنوان و توضیحات را نشان می دهد. از این ابزارها برای بهبود پیش نمایش استفاده کنید. هر گونه تنظیماتی که در عنوان، پیوند ثابت یا توضیحات انجام دهید به صورت زنده در این پیش‌نمایش منعکس می‌شود، بنابراین فوراً می‌دانید چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی نه. این نمای دسکتاپ است.

پیش نمایش دسکتاپ و موبایل

در اینجا پیش نمایش تلفن همراه است. نسخه موبایل گوگل را نشان می دهد. حتماً هم دسکتاپ و هم نمای موبایل را بررسی کنید.

عنوان پیش نمایش ریاضی رتبه

عنوان پیش نمایش ریاضی رتبه

فیلد عنوان آنچه را که در خط اول نتایج جستجو ظاهر می شود نشان می دهد. می‌توانید عناصری را که می‌خواهید از بین ۴۷ گزینه در کادر کشویی انتخاب کنید. می توانید آنها را به هر ترتیبی که می خواهید قرار دهید.

عنوان پیش نمایش ریاضی رتبه

همانطور که عناصر عنوان را اضافه و تنظیم می کنید، خواهید دید که چگونه بر امتیاز تأثیر می گذارد. عنوان را طوری تنظیم کنید که در پیش نمایش به شکلی که می خواهید به نظر برسد. من توانستم با افزودن عناصر بیشتر امتیاز سبز را برای این عنوان به دست بیاورم، اما مطمئن باشید عناصری که اضافه می کنید برای اهداف شما کار می کنند.

لینک ثابت پیش نمایش ریاضی رتبه

لینک ثابت پیش نمایش ریاضی رتبه

پیوند ثابت نشان می دهد که چگونه پیوند در زیر عنوان پست در نتایج جستجو ظاهر می شود. همچنین یک امتیاز رنگی را نمایش می دهد. می‌توانید این فیلد را تنظیم کنید تا ببینید چگونه روی امتیاز تأثیر می‌گذارد.

لینک ثابت پیش نمایش ریاضی رتبه

URL را با افزودن کلمات کلیدی مناسب برای محتوای شما تنظیم کنید. شما باید تغییراتی را در تنظیمات URL صفحه در قسمت پشتیبان ایجاد کنید، اما این نشان می دهد که چگونه امتیاز تحت تأثیر قرار می گیرد.

توضیحات ریاضی رتبه

توضیحات ریاضی رتبه

توضیحات چند کلمه است که می تواند توجه خوانندگان بالقوه شما را جلب کند. فیلد توضیحات همچنین شامل یک کادر کشویی با انتخاب است. می توانید توضیحات خود را وارد کنید یا از لیست انتخاب کنید. مانند سایر تنظیمات کار می کند. می توانید ببینید که چگونه بر امتیاز سئو تأثیر می گذارد و پیش نمایش نتایج جستجو را مشاهده کنید. توضیحی ایجاد کنید که به خواننده اطلاع دهد که این مقاله ای است که او به دنبال آن است.

مرحله 4: قطعه رسانه اجتماعی Divi SEO را بهبود بخشید

می توانید قطعه را برای پلتفرم های اجتماعی خاص سفارشی کنید.

پیش‌نمایش برگه اجتماعی قطعه

پیش‌نمایش برگه اجتماعی قطعه

تب اجتماعی شامل تنظیمات فیس بوک و توییتر است. اگر می‌خواهید از یک تصویر، عنوان یا توضیح خاص برای آن پلتفرم‌های اجتماعی استفاده کنید، این کار مفید است. می توانید برای هر دو تصویر، عنوان و توضیحات مشخص کنید. این تب فیسبوک است. تصویر ویژه صفحه و پیش نمایشی را که در برگه عمومی تنظیم کرده اید نشان می دهد. عنوان را تنظیم کردم و توضیحات را طوری تنظیم کردم که گزیده ای را نشان دهد.

پیش‌نمایش برگه اجتماعی قطعه

همچنین شامل تنظیمات فقط برای فیس بوک است. تصویر، عنوان و توضیحات را تغییر دهید. نمونه هایی برای هر یک از فیلدها از جمله اندازه تصویر توصیه شده ارائه شده است. همچنین می توانید یک پوشش نماد اضافه کنید. یک نماد پخش یا یک نماد GIF را روی تصویر نمایش دهید.

پیش‌نمایش برگه اجتماعی قطعه

در اینجا نمونه ای از نماد بازی آورده شده است.

پیش‌نمایش برگه اجتماعی قطعه

در اینجا نگاهی به تب توییتر داریم. اگر تنظیماتی را در تب Twitter انجام ندهید، به طور پیش فرض از تنظیمات فیس بوک استفاده می کند.

پیش‌نمایش برگه اجتماعی قطعه

انواع کارت شامل خلاصه ای با یک تصویر بزرگ (نمای پیش فرض)، کارت خلاصه (همانطور که در مثال بالا مشاهده می شود)، کارت برنامه و کارت بازیکن.

پیش‌نمایش برگه اجتماعی قطعه

App Card گزینه های دقیقی برای نمایش کارت به عنوان یک برنامه برای فروشگاه های برنامه در اختیار شما قرار می دهد. این شامل تنظیمات توضیحات، نام، شناسه، و URL برای iPhone، iPad و Android به طور جداگانه است. همچنین گزینه ای برای کشور برنامه دارد.

پیش‌نمایش برگه اجتماعی قطعه

کارت پخش شامل گزینه هایی برای URL پخش کننده، اندازه پخش کننده، URL جریان و نوع محتوای پخش است. هر قسمت شامل اطلاعات دقیق برای کمک است.

پیش‌نمایش برگه اجتماعی قطعه

اگر گزینه استفاده از داده ها را از برگه فیس بوک غیرفعال کنید، مجموعه ای از فیلدها را دریافت خواهید کرد که می توانید یک تصویر اضافه کنید، عنوان و توضیحات را وارد کنید. همچنین گزینه ای برای اضافه کردن یک نماد به تصویر کوچک دریافت خواهید کرد.

رتبه بندی زبانه اجتماعی ریاضی

رتبه بندی زبانه اجتماعی ریاضی

برگه اجتماعی مودال را با تنظیمات Social در ویرایشگر پیش نمایش قطعه باز می کند. مانند کلیک بر روی Edit Snippet و انتخاب تب social در تب General است. این فقط یک میانبر فراهم می کند.

مرحله 5: سئوی Basic Divi را بهبود بخشید

تنظیمات اولیه سئو به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را تنظیم کنید و محتوای خود را بهبود بخشید.

کلید واژه تمرکز

کلید واژه تمرکز

فیلد کلیدواژه فوکوس به شما امکان می دهد تمام کلمات کلیدی را که می خواهید صفحه یا پست شما برای آنها رتبه بندی کند، قرار دهید. اولین مورد کلیدواژه اصلی است. با ستاره مشخص شده و با رنگ قرمز مشخص شده است. بقیه همه فرعی هستند. می توانید تا پنج کلمه کلیدی اضافه کنید.

کلمه کلیدی خود را تایپ کنید و کلید اینتر را بزنید. اگر کلیدواژه اصلی را حذف کنید، کلمه بعدی اصلی خواهد شد. کلمه کلیدی با امتیازی که در بالای پیش نمایش خواهید دید رتبه بندی می شود. همچنین شامل پیوندی برای مشاهده Google Trends است. این به یک حساب پریمیوم نیاز دارد.

محتوای ستون

محتوای ستون

برای شناسایی این پست به عنوان محتوای ستونی، روی این چک باکس کلیک کنید.

سئو اولیه

سئو اولیه

قسمت Basic SEO تعداد خطاها را نشان می دهد و اطلاعاتی در مورد هر یک ارائه می دهد. این اطلاعات عنوان، توضیحات، کلمه کلیدی در URL، کلمه کلیدی در 10 درصد اول محتوای شما، کلمه کلیدی تمرکز در محتوا و تعداد کلمات را بررسی می کند. مواردی که نیاز به بهبود دارند x قرمز را نشان می دهند. موارد با سئوی خوب یک تیک سبز نشان می دهند. با کلیک بر روی علامت سوال اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار می دهد.

اطلاعات را مرور کنید و محتوای خود را بر اساس آن تنظیم کنید. هنگامی که خطاها را برطرف کردید، x های قرمز به تیک سبز تغییر می کنند.

تنظیمات اضافی

تنظیمات اضافی

تنظیمات اضافی مانند تنظیمات اولیه SEO کار می کنند. اطلاعات شامل عنوان‌های فرعی، تصویر، چگالی کلمه کلیدی، طول URL، لینک‌های خروجی، nofollow، لینک‌های داخلی و اگر قبلاً از کلمه کلیدی استفاده کرده‌اید، می‌شود.

خوانایی عنوان

خوانایی عنوان

خوانایی عنوان عنوان پست شما را تجزیه و تحلیل می کند. در ابتدا کلمه کلیدی تمرکز را بررسی می کند. همچنین به دنبال کلمات احساسات مثبت یا منفی، کلمات قدرتمند و اعداد در عنوان می‌گردد.

خوانایی محتوا

خوانایی محتوا

خوانایی محتوا فهرستی از مطالب را بررسی می‌کند تا محتوا را به قطعات کوچک‌تر تقسیم کند و پاراگراف‌های کوتاه را بررسی کند. همچنین محتوا را برای تصاویر و ویدیوها بررسی می کند.

مرحله 6: تنظیمات پیشرفته برای سئوی Divi بهتر

تنظیمات پیشرفته به شما امکان کنترل ربات ها را می دهد.

رتبه بندی تب پیشرفته ریاضی

رتبه بندی تب پیشرفته ریاضی

تب Advanced به شما این امکان را می دهد که سئوی Divi خود را با تنظیم متا روبات و URL متعارف بهبود بخشید. اینها به جای بررسی محتوای شما، تنظیماتی را ارائه می دهند که در آن می توانید تنظیمات دقیق را انجام دهید و SEO را برای هر صفحه یا پست تنظیم کنید.

Robots Meta

Robots Meta

تنظیمات متا Robots عبارتند از:

 • Index/No Index – نمایه سازی موتور جستجو را فعال یا غیرفعال کنید.
 • Nofollow – موتورهای جستجو لینک های موجود در صفحه را دنبال نمی کنند.
 • بدون آرشیو - موتورهای جستجو لینک های ذخیره شده را نشان نمی دهند.
 • بدون فهرست تصویر - موتورهای جستجو صفحه را به عنوان صفحه ارجاع برای تصاویر در نتایج جستجو نشان نمی دهند.
 • بدون قطعه - موتورهای جستجو این قطعه را در نتایج جستجو نشان نمی دهند.

Advanced Robots Meta

Advanced Robots Meta

تنظیمات پیشرفته Robot Meta عبارتند از:

 • Max Snippet - به شما امکان می دهد تعداد کاراکترهای قطعه را برای صفحه خود مشخص کنید.
 • حداکثر پیش‌نمایش ویدیو - تعداد ثانیه‌هایی را که پیش‌نمایش ویدیو طول می‌کشد را مشخص کنید.
 • حداکثر پیش نمایش تصویر - اندازه پیش نمایش تصویر را از یک کادر کشویی انتخاب کنید. گزینه ها شامل بزرگ، استاندارد و هیچ کدام است.

URL متعارف

URL متعارف

URL متعارف به موتورهای جستجو می گوید که صفحه اصلی کدام است. اگر چندین صفحه با محتوای یکسان دارید، این کار مفید است.

مرحله 7: طرح Divi SEO را بهبود بخشید

شما کنترل کاملی بر طرحواره هر صفحه یا پست دارید.

برگه طرحواره ریاضی رتبه

برگه طرحواره ریاضی رتبه

این مولد طرح است که می توانید نشانه گذاری طرحواره را برای صفحات خود تنظیم کنید. روی دکمه Schema Generator کلیک کنید تا تنظیمات خود را انجام دهید.

برگه طرحواره ریاضی رتبه

شما مولد طرحواره را با دو زبانه خواهید دید. اولین مورد، الگوهای طرحواره است. دوم طرح سفارشی است که به یک حساب حرفه ای نیاز دارد. تب Schema Templates انواع طرحواره هایی را نشان می دهد که Rank Math پشتیبانی می کند. می توانید با کلیک روی دایره در سمت چپ یا نماد مثبت سمت راست، استفاده از هر یک از آنها را انتخاب کنید.

برگه طرحواره ریاضی رتبه

این یک ویرایشگر را باز می کند که در آن عنوان، توضیحات را تنظیم می کنید، کلمات کلیدی خود را اضافه می کنید و نوع مقاله را برای طرح انتخاب می کنید. این فرم همچنین شامل یک برگه برای مشاهده اعتبار سنجی کد (نیاز به یک حساب برتر) و یک پیوند برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد نحوه پیکربندی نشانه گذاری طرحواره است.

پایان افکار در مورد سئوی Divi و ریاضی رتبه

ادغام Rank Math's Divi بهبود سئوی Divi را ساده و آسان می کند. از آنجایی که در ویرایشگر تصویری تعبیه شده است، دسترسی به آن آسان است. همه کنترل‌ها بصری هستند و در صورت نیاز، کمک‌های داخلی زیادی دارد. نسخه رایگان Rank Math ابزارهای زیادی را ارائه می دهد که سایر افزونه های SEO شامل نمی شوند و نسخه حرفه ای حتی بیشتر را ارائه می دهد. اگر علاقه مند به بهبود سئوی Divi خود هستید، Rank Math را به شدت توصیه می کنم.

نظرات (۱)

 • خرید رپورتاژ آگهی ،دیجیتال مارکتینگ، سئو
 • خرید رپورتاژ آگهی ،دیجیتال مارکتینگ، سئو مثل رنک مث برای رشد کسب و کارهای مفید می باشد.

   

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی