آموزش هک Hack

ایندکس

آموزش هک Hack

ایندکس

کلمات کلیدی

بهترین تکنیک های سئو در روند سئو

بهترین تکنیک های سئو در روش بهینه سازی موتور جستجو

بهترین تکنیک های سئو در انجام Search Engine Optimization

بهترین تکنیک های سئو در استراتژی سئو سایت

بهترین تکنیک های سئو شامل چه چیزی در SEO می شود

بهترین تکنیک های سئو شامل چه مواردی در سئو می شود

بهترین تکنیک های سئو در پیاده سازی بهینه سازی سایت

بهترین تکنیک های سئو در پروسه SEO

بهترین تکنیک های سئو در مراحل سئو وبسایت

بهترین تکنیک های سئو در سئو یعنی چی

کند. و با Divi به راح

مفید در هنگام تبلیغ

ور کنیم.

م تا قبل از 15 اکتبر در ساعت 12:0

ش داده شود. ما بخش جدیدی از محتوا را با شرایط نمایش تاریخ و زمان ایجا

تایمر شمار

افه کردیم تا قبل از

اعت 12:00 را نشان

00 را نشان می دهد.

م کرده اید

عنوان تعامل پیدا کنید . سپس

ط Divi استفاده کنید تا فقط

شرایطی که شما ان

ر بالای سایت خود

تواند به همان اندازه

بنابراین می توانید آن را فراموش

ای) خاص هفته را در

از اینکه روز هفته ر

چندین تغییر تعادل برا

خواهد بود

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب
مطالب پربحث‌تر
پیوندها

سئو فاکس | سئو سایت – سئو وب سایت – SEOFox.ir

چهارشنبه, ۷ ارديبهشت ۱۴۰۱، ۰۲:۳۱ ق.ظ

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) برای دیده شدن وب سایت شما ضروری است. با این حال، همه روش ها یکسان ایجاد نمی شوند. تکیه بر تاکتیک های قدیمی و بد سئو می تواند به رتبه بندی شما در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) آسیب برساند. خبر خوب این است که جایگزین های بسیار خوبی برای تکنیک های سئو ضعیف وجود دارد. با به روز نگه داشتن آخرین روندها و اجتناب از مشکلات رایج، می توانید رتبه بندی خود را بهبود بخشید و ترافیک بیشتری را جذب کنید.

در این مقاله، تاکتیک های قدیمی سئو را بررسی می کنیم. ما همچنین چند جایگزین بهتر برای استراتژی بهینه سازی وب سایت شما معرفی خواهیم کرد. بیایید شروع کنیم!

1. استفاده نادرست از کلمات کلیدی

کلمات کلیدی برای هر استراتژی سئو ضروری هستند. این عبارات می توانند به کاربران کمک کنند وقتی عبارات مرتبط را در موتورهای جستجوی مورد نظر خود تایپ می کنند محتوای شما را پیدا کنند.

برخی از استراتژی‌های سئو کلاه سفید هنوز در اینجا مرتبط هستند، مانند انجام تحقیقات کلمات کلیدی و استفاده از کلمات کلیدی طولانی . با این حال، بسیاری از تاکتیک‌های کلمه کلیدی قدیمی و بد سئو می‌توانند بر رتبه‌بندی سایت و تجربه کاربر تأثیر منفی بگذارند.

به عنوان مثال، ممکن است از “ keyword stuffing ” استفاده کنید تا عبارات خاصی را به سرعت رتبه بندی کنید. این شامل افزودن کلمات کلیدی به محتوای خود تا حد امکان است، حتی اگر مرتبط یا طبیعی نباشد. با این حال، موتورهای جستجو اکنون می توانند این را به عنوان یک عمل کلاه سیاه تشخیص دهند و وب سایت شما را به خاطر آن جریمه کنند.

با این حال، یکی از دلایل اصلی که این مورد در لیست تاکتیک‌های بد سئو قرار می‌گیرد این است که اکثر کاربران ارزش زیادی از محتوای «پرشده» دریافت نمی‌کنند و خواندن آن ممکن است ناراحت کننده باشد:

پر کردن کلمات کلیدی یک تاکتیک بد سئو است.

علاوه بر این، طراحی محتوای شما فقط بر اساس کلمات کلیدی نیز یک تاکتیک قدیمی سئو است. این روش می تواند هدف جستجو را از دست بدهد و خوانندگان را در سایت شما نگه ندارد. گوگل و سایر موتورهای جستجو این روزها اهمیت زیادی به هدف جستجو می دهند، بیش از هر زمان دیگری.

در عوض، سعی کنید از کلمات کلیدی مرتبط گهگاهی و به طور طبیعی در سراسر متن خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید از افزونه‌ای مانند Yoast SEO برای برجسته کردن مسائل مرتبط با کلمات کلیدی که می‌توانید به آنها رسیدگی کنید، استفاده کنید:

استفاده از Yoast SEO می تواند به شما کمک کند از پر کردن کلمات کلیدی و سایر تاکتیک های بد SEO جلوگیری کنید.

در نهایت، به یاد داشته باشید که هر کلمه کلیدی خاص را فقط یک بار هدف قرار دهید . تمرکز بر روی یک عبارت یکسان در چندین صفحه یا پست، در واقع می تواند بیشتر از اینکه مفید باشد، ضرر داشته باشد. که وارد قلمرو آدم خواری کلمات کلیدی می شود .

2. نوشتن برای موتورهای جستجو، نه برای مردم

اکثر موتورهای جستجو دارای دستورالعمل های واضح سئو هستند. برای مثال، اگر می‌خواهید در نتایج جستجوی آن رتبه خوبی داشته باشید ، دستورالعمل‌های وب‌مستر گوگل ، بهترین روش‌های بهینه‌سازی را بیان می‌کنند:

راهنمای گوگل وبمستر.

 

با این حال، گرفتار شدن در شیوه های بهینه سازی می تواند آسان باشد. به عنوان مثال، ممکن است تمام تلاش خود را صرف تحقیق در مورد کلمات کلیدی کنید و زمان کمتری را به تکمیل مهارت های نوشتاری خود و ارائه اطلاعات مفید برای خوانندگان خود اختصاص دهید. متأسفانه، این رویکرد می تواند ارزش محتوای شما را کاهش دهد و به مرور زمان به سئو سایت شما آسیب برساند.

این اصل در مورد تعداد دفعات ارسال محتوا نیز صدق می کند. اگر بخواهید هر روز مقالاتی را برای اهداف سئوی صرف منتشر کنید، احتمالاً کیفیت کلی شما کاهش می یابد. موتورهای جستجو می‌خواهند با ارزش‌ترین محتوا را برای کاربران به ارمغان بیاورند، و گاهی اوقات بهتر است پست‌های کمتری ارسال شود، اما با محتوایی با کیفیت بالاتر که کاربران واقعاً با آن درگیر شوند.

بر تولید مداوم محتوایی تمرکز کنید که برای خوانندگان شما ارزش می‌افزاید. این ممکن است به معنای انتشار مقالات چند بار در هفته یا حتی یک بار در هر دو هفته باشد. بهتر است برنامه های مختلف انتشار را آزمایش کنید تا ببینید کدام فرکانس بهترین نتایج را نشان می دهد.

اگر فقط محتوایی را با حداقل استانداردهای کیفیت می نویسید، رتبه بندی نمی شود. موتورهای جستجو متوجه خواهند شد که ارزش کمی برای خوانندگان فراهم می کند و خوانندگان به اندازه کافی زرنگ هستند که وقتی مشاهده می کنند چند مقاله ارزش وقتشان را ندارند از محتوای شما اجتناب کنند. خیلی شبیه این اصطلاح است که می گوید: «یک بار مرا گول بزن، شرمنده. دوبار مرا گول بزن، شرمنده.» هم موتورهای جستجو و هم کاربران قطعا آنقدر باهوش هستند که دو بار گول نخورند.

3. محتوای چرخشی

بیایید این مورد را با گفتن، لطفاً انجام ندهید شروع کنیم. «چرخش» محتوا یک تاکتیک بد سئو است. این شامل کپی کردن ایده‌ها و ساختارها از سایر وب‌سایت‌ها و سپس بازنویسی بخش‌هایی از محتوا برای جلوگیری از سرقت ادبی مستقیم است. این حتی می تواند شامل استفاده از هوش مصنوعی برای تغییر محتوا باشد. حتی اگر هر جمله و ساختار پاراگراف را عوض کنید، باز هم مطالب دارای حق چاپ را می دزدید .

در گذشته، صاحبان وب‌سایت‌های بی‌وجدان از این روش برای تولید سریع محتوا استفاده می‌کردند. برخی همچنین استدلال کرده‌اند که چرخش محتوای «فنی» سرقت ادبی نیست. (این است.)

با این حال، گوگل و سایر موتورهای جستجو قوانین سختگیرانه ای برای استفاده از محتوای کپی شده یا تکراری دارند . آنها همچنین در شناسایی آن و جریمه کردن سایت شما بسیار بهتر شده اند. تقریباً غیرممکن است که در مورد موضوعاتی بنویسید که قبلاً هرگز به آنها پرداخته نشده است. با این حال، همچنان می توانید محتوای اصلی را بدون سرقت از دیگران ایجاد کنید.

توصیه می کنیم صدای برند خود را اصلاح کنید و از آن در مقالات خود استفاده کنید تا مطمئن شوید که آنها منحصر به فرد هستند. همچنین می‌توانید از نمونه‌های اصلی و عکاسی در پست‌های خود استفاده کنید تا آنها را شخصی کنید. در نهایت، اگر می‌خواهید از محتوای موجود به‌عنوان الهام‌بخش استفاده کنید، « تکنیک آسمان‌خراش » می‌تواند به شما کمک کند این کار را بدون خطر تکرار محتوای خود یا هر شخص دیگری انجام دهید.

4. بهینه سازی بیش از حد Anchor Text

انکر تکست کلمه یا عبارتی است که به محتوای دیگر پیوند می‌دهد. هنگام توسعه استراتژی پیوند داخلی خود ، معمولاً می خواهید از متن لنگر با کلمات کلیدی و تغییرات مرتبط استفاده کنید.

ممکن است وسوسه انگیز باشد که فقط با کلمات کلیدی دقیق در محتوای خود پیوند دهید. با این حال، این یک تاکتیک قدیمی سئو است. از زمان به‌روزرسانی پنگوئن گوگل ، موتور جستجو می‌تواند به راحتی «محتوای بیش از حد بهینه‌شده» و بک لینک‌های نامرتبط را شناسایی کند. اگر از متن لنگر غیرطبیعی به جای نوشتن جملات روان استفاده می کنید، ممکن است گوگل سایت شما را در رتبه کمتری قرار دهد. به طور مشابه، از جمله پیوند به پست های نامرتبط در مقالات شما می تواند منجر به مجازات شود.

در عوض، سعی کنید بر روی نوشتن محتوای خود با در نظر گرفتن خوانندگان تمرکز کنید. اگر می‌توانید پیوند مرتبطی را اضافه کنید، آن را به متن لنگر طبیعی اضافه کنید . با این حال، پر کردن پست خود با URL ها و کلمات کلیدی می تواند محتوای شما را برای مخاطبان خسته کننده و برای موتورهای جستجو جذاب کند.

5. تمرکز فقط بر روی گوگل

از لحاظ تاریخی، اکثر مردم تلاش های بهینه سازی خود را بر روی گوگل متمرکز کرده اند. از آنجایی که این موتور جستجو محبوب ترین است ، این رویکرد می تواند تا حدودی منطقی باشد. با این حال، بستن خود به پلتفرم های دیگر می تواند به این معنی باشد که حجم قابل توجهی از ترافیک را از دست می دهید.

به عنوان مثال، جایگزین های گوگل زیر نیز دارای سهم بازار جهانی سالمی هستند:

اگر فقط یک موتور جستجوی دیگر را انتخاب می کنید، توصیه می کنیم تلاش خود را روی بینگ متمرکز کنید. این موتور مبتنی بر مایکروسافت دومین گزینه محبوب در سراسر جهان است:

گنجاندن Bing در استراتژی سئو می تواند به شما کمک کند تا از تاکتیک های بد سئو دور شوید.

می‌توانید با بهینه‌سازی تصاویر، تمرکز بر حضور در رسانه‌های اجتماعی و ثبت کسب‌وکارتان در Bing Places ، تأثیر خود را بر Bing به حداکثر برسانید . همچنین توصیه می کنیم نقشه سایت خود را به ابزار وب مستر بینگ ارسال کنید .

6. نادیده گرفتن سئوی موبایل

محبوبیت جستجوی موبایل هر سال در حال افزایش است. در واقع، بیش از نیمی از جستجوها از دستگاه های تلفن همراه انجام می شود. و برخی از سایت‌ها درصد بسیار بیشتری از بازدیدکنندگان تلفن همراه را حتی نسبت به آن دارند.

بنابراین، تمرکز صرفا بر روی استراتژی های بهینه سازی دسکتاپ یک تاکتیک بد سئو است. این می تواند به رتبه بندی شما در SERP ها آسیب برساند و تجربه کاربری ضعیفی را در دستگاه های تلفن همراه ارائه دهد (از این رو مخاطبان بالقوه را دور می کند).

برای تقویت استراتژی بهینه سازی خود، بهترین شیوه های سئو موبایل زیر را توصیه می کنیم :

  • استفاده از Google AMP را در نظر بگیرید .
  • از پنجره های بازشو در دستگاه های تلفن همراه خودداری کنید.
  • طراحی وب سایت های واکنش گرا برای کاربران موبایل.
  • اطمینان حاصل کنید که عناصر "لمسی" به درستی کار می کنند.
  • اطمینان حاصل کنید که عناصر سایت شما برای نمای دید خیلی عریض نیستند و باعث اسکرول افقی می شود.

همچنین باید عملکرد وب سایت خود را در دستگاه های تلفن همراه با PageSpeed ​​Insights آزمایش کنید . این ابزار می تواند برای افزایش سرعت سایت به شما پیشنهادهای مخصوص موبایل بدهد:

استفاده از PageSpeed ​​Insights می تواند به شما در بهینه سازی دستگاه های تلفن همراه کمک کند و از تاکتیک های بد SEO دوری کنید.

توصیه می کنیم از این پیشنهادات برای بهبود عملکرد تلفن همراه خود و افزایش امتیازات Core Web Vitals خود استفاده کنید. شما حتی می توانید یک ممیزی کامل سئو برای شناسایی سایر مشکلات احتمالی انجام دهید. امتیازات Core Web Vitals قطعاً یک مکان عالی برای شروع بهینه سازی تلفن همراه به شما می دهد، زیرا Google به شدت UX (تجربه کاربر) تلفن همراه را در اولویت قرار می دهد.

7. هدف قرار دادن کلمات کلیدی متعدد و تغییرات آنها

ممکن است وسوسه انگیز باشد که چندین کلمه کلیدی و مترادف آنها را در یک پست هدف قرار دهید. حتی ممکن است فکر کنید که این روش می تواند مقالات شما را در رتبه بندی بالایی قرار دهد. با این حال، این استراتژی هم یک تاکتیک قدیمی و هم بد سئو است.

به عنوان مثال، تلاش برای رتبه بندی برای چندین کلمه کلیدی اغلب به معنای به خطر انداختن کیفیت مقاله شما است. اگر عبارات کلیدی زیادی را در محتوای خود جمع کنید، ممکن است برای خوانندگان شما غیرطبیعی به نظر برسد. به علاوه، مفید بودن مقاله را برای خوانندگان خود کم می کنید. تلاش برای پوشش دادن دو موضوع - حتی موضوعات مشابه - می‌تواند باعث شود کل مقاله تمرکز خود را از دست بدهد و استفاده کمتری نسبت به موارد دیگر داشته باشد.

علاوه بر این، موتورهای جستجو در شناسایی مترادف کلمات کلیدی بسیار خوب هستند . بنابراین، ممکن است محتوای شما قبلاً برای کلمه کلیدی دقیق و تغییرات مرتبط رتبه بندی شود و کار اضافی را غیر ضروری کند.

به طور کلی، توصیه می کنیم هر صفحه و پست را به یک کلمه کلیدی خاص اختصاص دهید. اگر می خواهید موضوع کمی متفاوت را پوشش دهید، به جای آن مقاله جدیدی بنویسید. این بدان معنا نیست که نباید روی کلمات کلیدی طولانی کار کنید و موضوعات دیگر را لمس کنید، اما مطمئن شوید که آنها مستقیماً با  دلیل نوشتن مقاله مرتبط هستند.

باز هم، هدف جستجو عامل بزرگی در این است.

8. تمرکز فقط بر روی Domain Authority

ایجاد بک لینک برای یک استراتژی بهینه سازی قوی ضروری است. اگر وب‌سایت‌های خارجی لینک‌هایی به سمت سایت شما داشته باشند ، موتورهای جستجو محتوای شما را معتبرتر و قابل اعتمادتر می‌دانند .

به طور سنتی، بسیاری از مردم هنگام انتخاب وب سایت هایی که می خواهند از آنها بک لینک بگیرند، به اعتبار دامنه اعتماد می کنند. Domain Authority رتبه‌بندی از 1-1oo است که نشان می‌دهد یک وب‌سایت چقدر مهم یا «معتبر» است. سن وب‌سایت، سایر سایت‌هایی که به آن پیوند می‌دهند و عوامل اضافی را در نظر می‌گیرد .

می توانید اعتبار دامنه وب سایت را با تایپ URL آن در ابزار تجزیه و تحلیل SEO دامنه Moz بررسی کنید :

نمونه ای از امتیاز اعتبار دامنه با Moz.

با این حال، تمرکز فقط بر روی اعتبار دامنه وب سایت یک روش سئو قدیمی است. همچنین باید سایر عوامل کلیدی را در نظر بگیرید.

به عنوان مثال، تصور کنید که از یک وب سایت با اعتبار دامنه 80 درخواست می کنید که به محتوای شما لینک دهد. با این حال، آن سایت متعلق به یک طاقچه کاملاً متفاوت است و متن لنگر URL به صفحه شما بی ربط است. در این سناریو، بهتر است یک وب‌سایت متفاوت در حوزه خود انتخاب کنید، حتی اگر دارای اعتبار دامنه پایین‌تری باشد. دریافت بک لینک تنها زمانی ارزشمند است که سایر سایت ها با محتوای شما مرتبط باشند و از انکر تکست مناسب استفاده کنند.

چرا گوگل برای یک وب سایت عرضه استخر، پیوند دادن به جمع بندی کفش دویدن را به عنوان رای اعتماد در نظر می گیرد؟ به نظر می رسد - و هرزنامه است.

در یک یادداشت مشابه، بهتر است از خرید بک لینک خودداری کنید. این تاکتیک سئو کلاه سیاه می تواند به رتبه بندی شما آسیب برساند. موتورهای جستجو برای بک لینک های سایت های نامربوط ارزش قائل نمی شوند و حتی ممکن است وب سایت شما را به طور کامل جریمه یا از لیست خارج کنند. در یک نکته مشابه، استفاده از یک سرویس لینک‌سازی خرید بک لینک نیست، اما باید از آنچه دریافت می‌کنید آگاه باشید .

پایان دادن به تاکتیک های بد سئو

بهترین شیوه های سئو می تواند با به روز رسانی الگوریتم موتورهای جستجو تغییر کند. بنابراین، ممکن است ناآگاهانه وقت خود را بر روی تاکتیک های بد سئو تلف کنید. اشتباه استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی یا تمرکز بیش از حد محتوای خود بر روی آنها می تواند آسان باشد. به طور مشابه، بسیاری از افراد با بهینه سازی صرفاً برای گوگل، سایر موتورهای جستجو را نادیده می گیرند. حفظ روند سئو و تکنیک های کلاه سفید برای موفقیت وب سایت شما ضروری است.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی