ایندکس

ایندکس

ایندکس

ایندکس

کلمات کلیدی

بهترین تکنیک های سئو در روند سئو

بهترین تکنیک های سئو در روش بهینه سازی موتور جستجو

بهترین تکنیک های سئو در انجام Search Engine Optimization

بهترین تکنیک های سئو در استراتژی سئو سایت

بهترین تکنیک های سئو شامل چه چیزی در SEO می شود

بهترین تکنیک های سئو شامل چه مواردی در سئو می شود

بهترین تکنیک های سئو در پیاده سازی بهینه سازی سایت

بهترین تکنیک های سئو در پروسه SEO

بهترین تکنیک های سئو در مراحل سئو وبسایت

بهترین تکنیک های سئو در سئو یعنی چی

کند. و با Divi به راح

مفید در هنگام تبلیغ

ور کنیم.

م تا قبل از 15 اکتبر در ساعت 12:0

ش داده شود. ما بخش جدیدی از محتوا را با شرایط نمایش تاریخ و زمان ایجا

تایمر شمار

افه کردیم تا قبل از

اعت 12:00 را نشان

00 را نشان می دهد.

م کرده اید

عنوان تعامل پیدا کنید . سپس

ط Divi استفاده کنید تا فقط

شرایطی که شما ان

ر بالای سایت خود

تواند به همان اندازه

بنابراین می توانید آن را فراموش

ای) خاص هفته را در

از اینکه روز هفته ر

چندین تغییر تعادل برا

خواهد بود

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب
مطالب پربحث‌تر
پیوندها

سئو فاکس | سئو سایت – سئو وب سایت – SEOFox.ir

چهارشنبه, ۷ ارديبهشت ۱۴۰۱، ۰۲:۵۷ ق.ظ

کار زیادی برای ساخت و طراحی یک وب سایت حرفه ای، کاربردی و در دسترس انجام می شود. با این حال، اگر می خواهید سایت شما در نتایج جستجوی ارگانیک رتبه خوبی داشته باشد، تمرکز بر بهینه سازی سایت خود برای سئو ضروری است. انجام این کار زمان بر است، و شما باید بسیاری از مهارت های SEO را یاد بگیرید که می توانید از آنها برای موفقیت در سایت وردپرس خود استفاده کنید. اینها شامل مهارت های سئو سخت و نرم می شود و ما توضیح خواهیم داد که چرا این توانایی ها مهم هستند و چگونه با موفقیت وب سایت شما ارتباط دارند.

مهارت های سخت سئو برای کاربران وردپرس

قبل از اینکه به لیست مهارت های ضروری SEO برای کاربران وردپرس وارد شویم، درک منظورمان از مهارت های سخت و مهارت های نرم مفید است. مهارت‌های سخت به چیزهایی اطلاق می‌شود که قابل اندازه‌گیری هستند و می‌توان آنها را به صراحت آموزش داد. آنها معمولاً مختص یک شغل خاص هستند و معمولاً از طریق مدرسه یا دوره ها آموزش داده می شوند.

مهارت های سخت همان چیزی است که به احتمال زیاد در رزومه خود فهرست می کنید. در حالی که می توان مهارت های نرم را آموخت، اما اغلب نمی توان آنها را آموزش داد. بنابراین مهارت‌های سخت بیشتر از مهارت‌های نرم تعریف می‌شوند، که بعداً در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت. در حال حاضر، اجازه دهید نگاهی دقیق‌تر به برخی از مهارت‌های سخت SEO برای کاربران وردپرس بیندازیم.

تحقیق کلمات کلیدی

کلمات کلیدی نقش اساسی در سئوی وردپرس دارند. این عبارات به کاربران امکان می دهد شما را از موتورهای جستجو مانند Google، Bing یا Yandex بیابند .

دانستن نحوه انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای صاحبان سایت بسیار مهم است. این فرآیند شامل درک کامل استفاده از ابزارهای محبوب سئو برای تجزیه و تحلیل رقبا و انتخاب کلمات کلیدی مرتبط و با کیفیت است.

برنامه ریز کلمات کلیدی مختلفی وجود دارد که می توانند به این فرآیند کمک کنند، مانند Semrush ، Moz ، و Google Keyword Planner .

وب سایت Google Keyword Planner.

کلمات کلیدی پایه و اساس یک استراتژی سئو قوی را تشکیل می دهند. بنابراین، بسیار مهم است که بدانید چگونه از تمام ابزارهای تحقیقی که می توانید برای شناسایی و هدف قرار دادن عباراتی استفاده کنید که به وب سایت شما کمک می کند به مخاطب ایده آل شما دسترسی پیدا کند، بسیار مهم است. مهارت در تحقیق کلمات کلیدی می تواند توسعه یک استراتژی بازاریابی محتوا را برای سایت وردپرس شما آسان تر کند. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا جنبه‌های فنی سئوی درون صفحه، مانند هدرها و ابرداده‌ها را به‌طور مؤثر اعمال کنید.

تحلیل داده ها

ابزارهای سئوی مختلفی برای کمک به توسعه استراتژی وردپرس شما وجود دارد. با این حال، برای استفاده از اطلاعاتی که جمع آوری می کنید، درک آن ضروری است. بنابراین، تجزیه و تحلیل داده ها یکی دیگر از مهارت های سخت SEO برای کاربران وردپرس است. شما می توانید از تجزیه و تحلیل برای اندازه گیری موفقیت هر جنبه از کمپین های سئو خود استفاده کنید. تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها می تواند بینش های معنی داری ارائه دهد که می توانید از آنها برای اتخاذ تصمیمات بازاریابی آگاهانه و مبتنی بر داده استفاده کنید.

کنسول جستجوی گوگل و گوگل آنالیتیکس دو مورد از محبوب ترین ابزارها برای تجزیه و تحلیل داده های سئو هستند.

صفحه اصلی Google Analytics.

با تفسیر داده های Google Analytics و Search Console، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مخاطبان خود کسب کنید. می توانید اطلاعاتی در مورد جمعیت شناسی، رفتار کاربر و علایق به دست آورید. شما حتی می توانید سفر آنها را از طریق وب سایت خود دنبال کنید، ببینید روی چه لینک هایی کلیک می کنند و به چه ترتیبی. با نگاه کردن به این نوع داده ها و تجزیه و تحلیل موثر آنها، می توانید وب سایت خود را به گونه ای سفارشی کنید که برای جمعیت هدف شما ایده آل باشد.

مدیریت پروژه

کار بسیار بیشتری برای یک استراتژی سئو مستحکم انجام می شود تا صرفاً انجام تحقیقات کلمات کلیدی و تهیه گزارش های تحلیلی. این فرآیند همچنین به مقدار مناسبی از برنامه ریزی، آماده سازی و اجرا نیاز دارد. بنابراین، مدیریت پروژه یک مهارت حیاتی برای متخصصان سئو است.

توانایی تسهیل، مدیریت و نظارت موثر بر همه منابع مرتبط (که شامل اعضای تیم شما نیز می شود) می تواند منجر به افزایش نتایج در سراسر هیئت شود. مدیران پروژه باید در زمینه های مختلف از جمله مدیریت کار و زمان، ارتباطات و همکاری، مدیریت تیم و غیره مهارت داشته باشند. اطمینان از اینکه همه در یک صفحه هستند و به طور مؤثر در جهت یک هدف کار می کنند، می تواند منجر به پروژه های سئو موفق تر شود.

برای توسعه مهارت های مدیریت پروژه خود، می توانید از برخی افزونه های وردپرس استفاده کنید . ما همچنین توصیه می کنیم یک برنامه زمان بندی پروژه ایجاد کنید تا تیم خود را متمرکز نگه دارید. اگر تا به حال به سبک های مختلف مدیریت پروژه مانند Agile یا Lean توجه نکرده اید ، پیشنهاد می کنیم این کار را انجام دهید، زیرا می توانند به حفظ استراتژی های سئو شما کمک کنند.

لینک بیلدینگ

لینک سازی یکی دیگر از جنبه های سئو فنی است که کاربران وردپرس باید بر آن مسلط باشند. URL های خارجی که به وب سایت شما اشاره می کنند (بک لینک) به موتورهای جستجو نشان می دهد که سایت شما معتبر است و شایسته جایگاه بالاتر در صفحات نتایج است. علاوه بر این، پیوندهای داخلی می توانند به کاربران کمک کنند تا محتوای دیگر شما را بدون گشتن در وب سایت شما پیدا کنند.

تولید بک لینک می تواند فوق العاده وقت گیر و خسته کننده باشد، اما کاملا ضروری است. بنابراین، به اختصاص زمان و تلاش مورد نیاز برای توسعه این حوزه از سئو کمک می کند. این فرآیند هم شامل بهینه سازی لینک داخلی و هم لینک سازی خارجی است.

می توانید مهارت های لینک سازی خارجی خود را با ابزاری مانند Moz Link Explorer بهبود بخشید .

Moz Link Explorer.

این پلتفرم شما را قادر می سازد تا بک لینک های رقابتی خود را تجزیه و تحلیل کنید. همچنین می‌توانید وب‌سایت خود را بررسی کنید تا ببینید در برابر سایر سایت‌ها چگونه عمل می‌کند. مانند بسیاری دیگر از ابزارهای سئو، Moz اجازه می دهد تا تعداد انگشت شماری پرس و جوی رایگان را برای کاربرانی که پولی پرداخت نمی کنند، انجام دهید، بنابراین شروع به کار برای همه آسان است.

کد نویسی پایه

برای موفقیت در سئوی وردپرس نیازی نیست که یک توسعه دهنده وب یا طراحی حرفه ای باشید. با این حال، دانش اولیه کدنویسی می تواند مهارت شما را افزایش دهد.

درک اینکه چگونه اصول اولیه طراحی بر تجربه کاربری (UX) و به نوبه خود بر رتبه بندی موتورهای جستجو تأثیر می گذارد، ضروری است. دانش کدنویسی همچنین می تواند هنگام بهینه سازی ابرداده و ظاهر و عملکرد یک سایت مفید باشد. هر کاربر وردپرس باید در مقطعی HTML یا CSS را تغییر دهد و دانستن اینکه چگونه این کار را به گونه‌ای انجام دهد که بر سرعت صفحه یا سئو تأثیری نداشته باشد بسیار ارزشمند است.

برای شروع، توصیه می کنیم برای یادگیری سریع این مهارت ها در یک بوت کمپ برنامه نویسی شرکت کنید. از طرف دیگر، می توانید از منابع رایگان مانند WordPress Codex استفاده کنید.

کپی رایتینگ

اگر در بازاریابی آنلاین باتجربه هستید، احتمالاً با ضرب المثل معروف "محتوا پادشاه است" آشنا هستید. یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش سئو، انتشار محتوای جدید، مرتبط و با کیفیت است . بنابراین، کپی‌رایتینگ یکی از ارزشمندترین مهارت‌های سئو است.

وقتی صحبت از ایجاد و انتشار محتوای بهینه شده در وردپرس می‌شود، تعداد انگشت شماری از افزونه‌ها می‌توانند فرآیند را آسان‌تر کنند، مانند Yoast SEO . این ابزار می تواند به شما در مورد مسائل خوانایی هشدار دهد و مقالات شما را برای سئو بهینه کند.

افزونه Yoast SEO WordPress.

با این حال، افزونه ها فقط می توانند کارهای زیادی برای نویسندگان انجام دهند. یک عضو تیم که در نوشتن یک نسخه جذاب مهارت و آموزش دیده باشد، ارزش وزن خود را به طلا دارد. آن شخص (یا افراد) می توانند مطمئن شوند که صفحات و پست های شما نه تنها برای موتورهای جستجو بلکه برای مشتریان شما نیز بهینه شده اند. انجام این کار UX را با SEO جفت می کند، که گوگل در چند سال گذشته در رتبه بندی اولویت قرار داده است. جفت کردن مهارت های نوشتاری قوی با افزونه های سئو راهی است که می توانید پیش بروید.

برترین مهارت های سئو نرم برای کاربران وردپرس

همانطور که قبلاً بحث کردیم، مهارت‌های سخت معمولاً خاص، به راحتی قابل تعریف و اندازه‌گیری هستند. از سوی دیگر، اندازه گیری مهارت های نرم دشوارتر است. آنها بیشتر به توانایی های بین فردی اشاره می کنند و بر جنبه هایی مانند کار با دیگران تأثیر می گذارند.

در مقایسه با مهارت‌های سخت، مهارت‌های نرم بیشتر ذهنی هستند و به جای دانش فنی حول ویژگی‌های شخصیتی می‌چرخند. مطمئناً می‌توانید همدلی و تفکر انتقادی را بیاموزید ، اما برای یافتن مدرکی که سازگاری و آداب اجتماعی را درجه‌بندی می‌کند، به سختی تحت فشار خواهید بود. مهارت‌های نرم، مهارت‌هایی هستند که شما فقط آن‌ها را انتخاب کرده و یاد می‌گیرید، نه اینکه به طور خاص به دنبال آن باشید و در آنها آموزش ببینید.

با در نظر گرفتن این موضوع، در زیر برخی از مهارت های برتر سئو نرم افزار برای کاربران وردپرس آورده شده است.

تفکر انتقادی

مهارت‌های تفکر انتقادی می‌تواند با آسان‌تر کردن درک و تفسیر علیت و همبستگی به تلاش‌های سئوی وردپرس شما کمک کند. متخصصانی که در تفکر انتقادی برتر هستند، می‌توانند حجم زیادی از داده‌ها و گزارش‌ها را دریافت کنند و سؤالات درستی بپرسند تا عملاً آن اطلاعات را به کار گیرند.

به عنوان مثال، با مهارت های تفکر انتقادی، می توانید تعیین کنید که کدام محتوا موفق ترین است و چرا. سپس، می توانید گام(های) بعدی را برای بهینه سازی مقالات دیگر در سایت وردپرس خود تصمیم بگیرید. مهارت‌های تفکر انتقادی به شما کمک می‌کند به‌طور ذاتی ارتباطات را ببینید و بفهمید که چرا داده‌های شما به شکلی که هستند به نظر می‌رسند، نه اینکه فقط ببینید چه داده‌هایی هستند.

انعطاف پذیری و سازگاری

دنیای بازاریابی آنلاین، از جمله سئو، دائما در حال تغییر است. انعطاف‌پذیری و سازگاری مهارت‌های ضروری SEO هستند، زیرا می‌توانند به شما در استفاده و اصلاح استراتژی‌ها برای پاسخگویی به تغییرات در چشم‌انداز، مانند تغییرات الگوریتم ، کمک کنند.

وقتی صحبت از استراتژی های سئو به میان می آید، یک اندازه معمولاً برای همه مناسب نیست. اغلب لازم است که در حین حرکت، رویکرد خود را تغییر دهید و تطبیق دهید، که به مقدار مناسبی از انعطاف پذیری نیاز دارد. این ضروری است که در هر لحظه بدون از دست دادن حرکت زیاد حرکت کنید. بدون سطح خاصی از انعطاف پذیری در این زمینه، رتبه بندی وب سایت می تواند کاهش یابد زیرا آنچه در یک دوره از الگوریتم ها کار می کند تقریباً مطمئناً در دوره بعدی کار نخواهد کرد.

شما می توانید این مهارت ها را با تحقیق مداوم در مورد تغییرات در چشم انداز وردپرس افزایش دهید. همچنین ممکن است به طور منظم وب سایت و استراتژی های کسب و کار خود را مرور و به روز کنید. اگر صفحات و پست‌هایی که قبلاً خوب کار می‌کردند دیگر کارایی ندارند، شاید بهتر باشد نگاهی بیندازید که چگونه می‌توانید آن‌ها را تغییر دهید تا رتبه‌بندی و ترافیک کاهش پیدا کند. این به طور مستقیم به مهارت نرم تفکر انتقادی که در بالا به آن اشاره کردیم مرتبط است، زیرا برای اینکه بدانید چگونه با آن سازگار شوید، باید دلیل این تغییر را درک کنید.

آداب معاشرت و تجارت

سئو یک فرآیند یک شبه نیست. اغلب ممکن است ماه ها طول بکشد تا نتایج را ببینید. این انتظار می‌تواند ناامیدکننده باشد، به‌ویژه زمانی که سایر طرف‌ها یا مشتریان این فرآیند را درک نمی‌کنند. علاوه بر این، ممکن است برای به دست آوردن بک لینک به محتوای خود نیاز به شراکت با وب سایت های دیگر داشته باشید.

برقراری ارتباط و مدیریت واضح انتظارات می تواند پروژه های سئو وردپرس شما را روان تر اجرا کند. آداب معاشرت و مهارت‌های مردمی نیز می‌تواند به هنگام شبکه‌سازی و ایجاد روابط حرفه‌ای جدید کمک کند.

ممکن است ارسال یادآورهای روزانه برای مشتری برای پرداخت فاکتوری که سررسید شده است ایده خوبی به نظر برسد، اما معمولاً دلایلی وجود دارد که چنین موقعیت هایی ظاهر می شوند. شاید آنها یک تراژدی خانوادگی داشته اند یا اتفاقی با تیمشان افتاده است تا خط لوله کار را مسدود کند. درک و داشتن ایده ای از درایت و آداب می تواند به شما کمک کند تا روابط قوی داشته باشید و در عین حال طبق معمول به تجارت بپردازید.

در چنین موردی، ممکن است افزودن یادداشت شخصی‌سازی‌شده به یادآوری فاکتور بهتر از ایمیل‌های مکرر روزانه ۷:۰۰ صبح درباره سررسید بودن صورت‌حساب باشد. در نظر گرفتن مخاطبین تجاری به عنوان افراد به جای صرفاً نام در یک صفحه گسترده، راه درازی دارد.

مدیریت تیم

مانند مدیریت پروژه، دانستن نحوه مدیریت کافی و کارآمد یک تیم یک مهارت حیاتی SEO است. اکثر استراتژی‌ها و کمپین‌های سئو موفق نیاز به همکاری چندین گروه از جمله تولیدکنندگان محتوا، مدیران رسانه‌های اجتماعی و طراحان وب دارند. ایجاد یک محیط منسجم برای همه طرف های مرتبط برای برقراری ارتباط و همکاری می تواند به ایجاد یک عملیات ساده تر کمک کند. با استفاده از نرم افزارهای مدیریت تیم مانند آسانا می توانید این روند را سرعت بخشید .

نرم افزار مدیریت پروژه آسانا

با استفاده از آسانا، می توانید به راحتی وظایفی را به اعضای تیم خود اختصاص دهید، پیشرفت آنها را پیگیری کنید و در مورد پروژه های مختلف ارتباط برقرار کنید. علاوه بر این، می توانید چندین تیم را از یک پلتفرم مدیریت کنید. پلتفرم های دیگر مانند ClickUp ، Trello و Notion این کار را به خوبی انجام می دهند.

یکدلی

یکی دیگر از مهارت های نرم افزاری برتر برای کاربران وردپرس همدلی است. همدلی این است که بتوانیم چیزها را از دیدگاه شخص دیگری ببینیم و بتوانیم بفهمیم چرا آنها به روش خاصی انجام می دهند یا احساس می کنند. این یک مهارت فوق‌العاده مهم برای کارشناسان سئو است، زیرا زمانی که به هدف جستجوی بازدیدکنندگان و سفر کاربر فکر می‌کنند، به کار می‌رود.

توانایی همدلی با مصرف کنندگان و درک آنچه آنها به دنبال آن هستند می تواند در سئوی وردپرس بسیار مفید باشد. این فرآیند می تواند به معنای تشخیص اینکه کاربران چگونه و چرا وب سایت شما را پیدا می کنند. همچنین می‌تواند بینش‌هایی را در مورد سفرهای خریداران مصرف‌کنندگان شما آشکار کند.

برای کمک به این فرآیند، ممکن است ایجاد یک شخصیت بازاریابی را در نظر بگیرید . این مشخصات مشتری ایده آل شما، ویژگی ها، انگیزه ها و خواسته های آنهاست. هنگامی که مصرف کننده خود را تعریف کردید، بهتر می توانید درک کنید که چگونه و چرا آنها ممکن است به دنبال محتوای شما باشند.

نتیجه

بهینه سازی سایت وردپرس شما هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو می تواند دشوار باشد. با این حال، زمانی که مهارت‌ها و توانایی‌های مناسب مرتبط با سئوی وردپرس را داشته باشید، فرآیند آسان‌تر می‌شود. برخی را می توان آموزش داد، برخی دیگر را می توان آموخت، اما همه آنها بخشی جدایی ناپذیر از پیشرفت حرفه ای شما به عنوان یک متخصص سئو هستند. برخی از مهارت های برتر عبارتند از تجزیه و تحلیل داده ها، ساخت لینک و کدگذاری اولیه. وقتی صحبت از مهارت های نرم به میان می آید، به داشتن تفکر انتقادی، انعطاف پذیری و همدلی کمک می کند.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی